072-33-80-560
FacebookGoogle+Youtube
לפגישת ייעוץ חייגו
 
 

חומצה היאלורונית

אחד האתגרים הגדולים של בני האדם לאורך כל ההיסטוריה היה חיפוש התשובה לחיי אלמוות, כיום נדמה שאנו כמעט שם.. תוחלת החיים הארוכה ומגוון הפתרונות הקוסמטיים להצערת מראה הפנים והגוף מאפשרים לנו ליהנות משנים רבות של "צעירות". אחד החומרים החשובים המסייעים לנו לסובב את מחוגי הזמן הוא החומצה ההילארונית.

מקורה של החומצה ההילאריונית הוא ברקמות הגוף, תפקידה של החומצה הוא לסיים בשמירה על הלחות בעור, לאורך השנים מאבד הגוף ממאסת החומצה המצויה בו, דבר זה מתבטא בקמטים וקפלים המתחילים להופיע על גבי העור.
 

הזרקת החומצה

כיום ניתן להפיק את החומצה בצורה תעשייתית ולהחדירה אל תוך העור במטרה ולשמור על מראהו הרענן, הזרקת החומצה אל תוך שכבת הדרמיס האמצעי מסייעת בתיקון קמטי פנים קלים, בתיקוני אי סימטריות בגוף, במילוי צלקות, בבניית נפח בלחיים או בשפתיים ובהרמת גבות,  משך השפעתה של החומצה נע בין 9-18 חודשים.

חומרי המילוי שבהם משתמשים בתעשיית הקוסמטיקה מכילים כמות נכבדה של חומצה הילארונית ומעט חומר אלחוש בשם לידוקאין, תהליך המילוי מתבצע בעזרת עט דיגיטלית המפחיתה את הכאב הכרוך בתהליך המילוי בצורה משמעותית. במרפאה של דוקטור וויס תוכלו לסובב את מחוגי הזמן לאחור ולהפוך כל קמט בפנים לזיכרון העבר, במרפאה תוכלו לקבל מגוון רחב של טיפולים קוסמטיים המבוססים על חומרי המילוי הנזכרים מעלה, כל חומרי המילוי מאושרים ע"י משרד הבריאות וה FDA האמריקאי.

עיצוב אף ללא ניתוח ב 15 דקות: זו אלטרנטיבה אמיתית, ודרך חדשה, למטופלים הרוצים לשפר את מראה האף בלי לעבור ניתוח. היתרונות הם-תוצאות מיידיות, החלמה מהירה, וכאב קטן בהרבה. בשיטה זו משתמשים בחומרי מילוי במקומות מיוחדים כדי לעצב מחדש את האף ולתת מענה שהוא מקומי ומיוחד לכל אחד ואחד . כאשר ישנה הפרעה קלה במראה,עיצוב ללא ניתוח יכול לתת תוצאות מעולות,ובכך גם לתרום למראה הכללי של הפנים. אנשים הסובלים מהפרעה משמעותית במבנה האף, ואילו המבקשים הקטנה רבה שלו, אינם מועמדים לפעולה זו, וניתוח הוא הכרחי. אחת הסיבות לכך שהליך זה נפוץ כל כך,היא שהטיפול כרוך רק בכאב מינימלי ואי נוחות זמנית קלה בלבד, מטופלים יכולים מייד לחזור לשיגרה והתוצאה ניראת מיידית.

מדוע מזריקים מילוי במקומות מסוימים? ניתן לחלק את הפנים למספר אזורים אנטומיים,המאפשרים למקד טוב יותר ובקלות את מיקום ההזרקה. הרעיון מבוסס על כך שהאזורים האילו הם בעצם מעין יחידות, שניתן לבנות מחדש או לטפל בהם, באופן שמחזיר עד כמה שניתן את המראה שהיה. מדובר בעיקר בלחיים,ארובות עיניים, שפתיים ,סנטר וכו'. חובה להעריך כל מטופל באופן אינדיבידואלי כדי להתאים טיפול נכון. צריך לקחת בחשבון שהפנים הן שילוב של רקמה רכה ועצם-בתנועה דינמית, ונתונים לכוח הגרביטציה. טיפול נכון באזור אחד יכול לשפר גם אזור אחר. 

איבוד נפח הוא מרכיב חשוב בהזדקנות הפנים. שינויים במבנה העצם, חלוקה שונה של מיקום השומן,שינויים אחרים במבנה הריקמה,תורמים לכך. חומצה היאלורונית היא חומר הנמצא בצורה טבעית בעור, והיא שומרת על הריקמה. התכונות הכימיות שלה מאפשרות לה לבצע תפקיד מרכזי בשמירה על העור ורמת המים בו. החומצות ההיאלורוניות מהדורות המתקדמים עמידות יותר, וישארו בגוף תקופה ארוכה יותר. הן פחות סופחות לתוכן נוזלים, ובכך מקנות מראה טבעי יותר. 

 
טלפון
072-33-80-560


דוא"ל
esthmd@gmail.com


כתובת
בנימין מטודלה 32, תל אביב
פרטי התקשרות
לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-560
או מלאו פרטיכם בטופס:
072-33-80-560
או מלאו פרטיכם בטופס: